Çift Sağlığı Erkek Sağlığı Genel

Formula Hattat Epimedyum ve L-Arjinin İçeren Gıda Takviyesi


CİNSEL PERFORMANSI DESTEKLEMEK İSTEYEN ERKEKLER İÇİN

 Formula HATTAT Erkek Epimedyum ve L-Arjinin içeren takviye edici gıda içerisindeki  L-Arjinin ve Epimedyum haricinde , Maca ve Kırmızı Ginseng gibi bitkilerle cinsel performansını doğal yoldan desteklemek isteyen erkeklere benzersiz bir formül sunuyor. Cinsel istek ve performans üzerinde etkili olan bitkiler bir arada sinerjik etki göstererek cinsel gücün arttırılmasına yardımcı oluyor.  FORMULA HATTAT Formula HATTAT Erkek Epimedyum ve L-Arjinin içeren takviye edici gıda, Tarım Bakanlığı’ndan onaylı cinsel istek ve performansın arttırılmasında yardımcı doğal ve güvenli bir destektir.

 L-Arginin:

Cinsel problemler karşısında önemli bir katkı sağlayan arjinin, doğrudan soruna nüfus eder. Bunun temel nedeni ise proteinin yapı taşı kapsamında bir aminoasit olmasıdır. Böylece özellikle ereksiyon sorunu çeken erkekler için cinsel gücü artırıcı bir etki sağlamaktadır.

Epimedyum (Azgın teke otu):

Hormonları destekleyen epimedyum libido ve performans üzerinde etkilidir.

Keçiboynuzu:

Keçiboynuzu cinsel isteksizliği bitirirken aynı zamanda adeta afrodizyak etkisi yaratır. Cinsel yaşama enerji katar. Cinsel gücü arttırarak erkeklerde sperm miktarını çoğalttığı gözlemlenmiştir.

Yulaf:

Kan dolaşımındaki testosteronu arttırmanın doğal yollarından bir tanesidir. Nitrik oksidin kan damarı sertliğini azaltma üzerindeki etkisini artıran bir amino asit olan L-arginin içerir. L-arginin, sertleşme sorunlarını tedavi etmek için kullanılır.

Turnera:

Turnera (Damiana), özellikle cinsel sorunlar konusunda etkilidir. Afrodizyak etkisi sebebiyle erkek ve kadınlar için cinsel fonksiyon düzenleyici olarak kullanılmaktadır. Yaprakları, cinsel organlar üzerinde uyarıcı etkisi olan beta-sitosterol içermektedir. Düşük libidoyu uyarır, cinsel soğukluğu önler. Erkeklere cinsel yönden kuvvet kazandırır.

 Kore Ginsengi:

Afrodizyak etkili olan Kore Ginsengin hormon sistemi üzerinde etkisi olduğu bilinmektedir. Yapılan araştırmalar özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu olan testosteronu ve sperm miktarını, cinsel gücünü artırdığını ortaya koymuştur.

 Lepidyum (Maca):

Performans arttırıcı Maca bitkisi libido ve ereksiyon sorunlarında destek verir.  Cinsel gücü ve enerjiyi arttırmaktadır. Hem erkek hem de kadınlarda libido, cinsel istek ve arzuyu arttırıcı etkisi vardır. Erkeklerde cinsel iktidarsızlık ve sertleşme problemlerine yardımcı olabilir. Her iki cinste de doğal hormon dengeleyici etkisi vardır.

 Demir Dikeni:

Demir dikeninin libido geliştirici etkisi mevcuttur. Yapılan araştırmalar, cinsel isteklerinde azalma olan erkeklerin demir dikeni tükettiklerinde cinsel isteklerinin arttığını ortaya koymaktadır.

 Ginkgo Biloba (Mabet Ağacı Yaprağı):

Güçlü bir antioksidan olan ginkgo biloba cinsel bölge damarlarında kan akımının artmasına yardımcı olur.

Vitamin C:  

Erkeklerde hem sperm üretiminin artmasına hem de cinsel gücü arttırmada oldukça etkilidir.

Vitamin B3:

B3 vitamini besinlerin enerjiye dönüşmesi için elzemdir, ama en çok cinsel uyarım hissiyatını artırır.

Çinko:

Çinko hem bağışıklığı kuvvetlendirmede hem de testosteron yapımında kullanılan önemli bir mineraldir. Özellikle cinsel istek ve uyarılmayı yöneten testosteron hormonunun düşmesine karşı bire birdir. Cinsel istek, cinsel güç ve doğurganlığı olumlu etkilediği düşünülmektedir. Eksikliği sperm sayılarını dahi azaltmaktadır.

Vitamin E:

E Vitaminin büyük kısmı alfa d- tocopherol’dur. E Vitamini damar yüzeyini temiz tutar. Böylece kan dolaşımı düzeltir ve arttırır. Bu etkisi cinsel faaliyeti kolaylaştırır. E Vitamini, cinsel sağlık  hormonları ve büyüme hormonu üretim zinciri ile kimyasal olarak ilişkilidir.E-A vitaminleri ile Çinko bir araya geldiğinde, cinsel sağlık hormonlarının seviyesini yükseltir ve üreme bezlerinin işlevlerini geliştirir.

FORMULA HATTAT EPİMEDYUM VE L-ARJİNİN İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA hangi cinsel sorunlara destek olur?

Formula HATTAT Epimedyum ve L-Arjinin içeren Takviye Edici Gıda özel içeriği ile başta hormon sistemi ve cinsel bölge damarları olmak üzere cinsel performansı desteklemek için formüle edilmiştir.  Cinsel istek, ereksiyon ve dolayısıyla boşalma işlevi için tedaviye yardımcı bir bitkisel karışımdır.

FORMULA HATTAT EPİMEDYUM VE L-ARJİNİN İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA cinsel sorunları tedavi eder mi?

Cinsel isteksizlik, ereksiyon sorunu veya erken boşalma gibi cinsel sorunların günümüzde %70’inden fazlasında organik nedenlerin etkili olduğu biliniyor.  Bu nedenle hormonsal, damarsal ve sinir sistemi kaynaklı sorunların tespiti ve incelemesi gerekiyor. Ardından kişiye özel bilimsel bir tedavi protokolü hazırlanıyor. Tedavi seçenekleri içinde sistemik-lokal ilaç tedavileri, hormon takviyeleri, özel geliştirilen cihazlar ve ameliyatlar bulunuyor.  Ayrıca özel egzersizler ve cinsel terapi desteği önerilebiliyor. Bu tedaviler ile erkek cinsel sorunları neredeyse %100 başarılı şekilde tedavi edilebiliyor.  Cinsel isteksizlik, sertleşme sorunu ve erken boşalmada bilimsel tedaviye destek Formula HATTAT Epimedyum ve L-Arjinin içeren Takviye Edici Gıda’yı kullanabilirsiniz.

FORMULA HATTAT EPİMEDYUM VE L-ARJİNİN İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA’mı nasıl satın alabilirim?

Formula HATTAT Epimedyum ve L-Arjinin içeren Takviye Edici Gıda’yı Hattat Klinik’ten temin edebilir veya www.formulahattat.com adresinden online olarak alabilirsiniz.  Ödemelerinizi kredi kartıyla güvenli ödeme seçeneği kullanarak, Havale-EFT yoluyla veya kapıda ödeme seçeneği ile yapabilirsiniz.

 

Ana Sayfa

Yazar hakkında

Hattat Klinik

Şu ana kadar alışagelmiş tedavilerde kaliteli yaşlanma programları ile cinsel tedaviler ayrı ele alınıyordu. Hattat Klinik ekibi olarak bu konuları birleştirerek size bir yandan metabolik dedektif gibi yaklaşıyor, diğer yandan da cinsel sağlığınızı ve ilişki kalitenizi inceliyoruz. Böylece hem iyi yaşama, hem kaliteli yaşlanma hem de mutlu bir cinsel hayatı bir arada sunuyoruz.