Kadın Kadına Aramızda

Hattat Klinik Programları

Hattat Klinik’te cinsel sağlık ve cinsel wellness açısından kadınlara, erkeklere ve çiftlere yönelik pek çok program uygulanıyor. Ekibimiz cinsel tıp, üroloji, jinekoloji, psikoloji, beslenme alanlarında uzmanlarımızdan oluşuyor.

Kadınlarda Cinsel isteksizlik, Vajinismus, Orgazm ve Uyarılma Sorunları, Cinsel Ağrı;

Erkeklerde Erken boşalma, Sertleşme sorunu, Libido kaybı, Cinsel bölge estetiği, Prostat sağlığı gibi konularda özel tedavi programlarımız var.

Biz mutlaka kişiye ve çifte özel bir yol haritası hazırlanması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle sorununuz ne olursa olsun bunu biyolojik-psikolojik ve sosyal perspektifte inceleyip buna göre bir tedavi planı oluşturuyoruz.

Kadınlarda seks hormonlarının kontrolü, cinsel bölge hislerinin ölçülmesi, cinsel bölge kas yapısının incelenmesi, erkeklerde de testosteron ve hormonsal incelemelerin yanı sıra, penis damarlarının görüntülemesi, penis hislerinin ölçümü, penis kas yapısının değerlendirilmesi, prostat tetkikleri gibi organik kontroller ile bireysel ve çift terapisi, cinsel sağlık danışmanlığı ve cinsel eğitimler uyguluyoruz.

Gerektiğinde metabolik incelemeler, vücut yağ-kas oranı ölçümleri gibi ek işlemler de cinsel wellness kapsamında değerlendiriliyor.

Tedavilerde amaç ilişkilerinizde, evliliğinizde, cinsel hayatınızda ve genel sağlığınızda mutluluğu yakalamanızı sağlayacak, gerçek potansiyelinize kavuşmanıza yardım edecek bir protokol oluşturmak.

Gerektiğinde hormon tedavileri, gerektiğinde bireysel danışmanlığı ön plana alarak size kapsamlı bir tedavi süreci sunuyoruz.

Bunların içinde ilaç-antioksidan destekleri, hormon tedavileri, diyet, cinsel bölge şok tedavileri, cinsel anti-aging uygulamaları olabiliyor.

Cinsel motivasyonu düşüren faktörlerin belirlenmesi, ilişkisel sorunların ortaya çıkarılması, cinsel isteği, orgazmik hisleri arttıracak tıbbi ve terapisel çözümler, ağrı algısı ve yönetimi, pelvik kas eğitimleri, nlp, emdr, cinsel bölge his haritasının hazırlanması ve daha pek çok konuda danışanlarımıza, hastalarımıza yardımcı oluyoruz.

Daha detaylı bilgiler için kliniğimize başvurabilirsiniz.

hattatklinik.com

(0212) 282 36 46

Yazar hakkında

Hattat Klinik

Şu ana kadar alışagelmiş tedavilerde kaliteli yaşlanma programları ile cinsel tedaviler ayrı ele alınıyordu. Hattat Klinik ekibi olarak bu konuları birleştirerek size bir yandan metabolik dedektif gibi yaklaşıyor, diğer yandan da cinsel sağlığınızı ve ilişki kalitenizi inceliyoruz. Böylece hem iyi yaşama, hem kaliteli yaşlanma hem de mutlu bir cinsel hayatı bir arada sunuyoruz.